Producent wyciskarek KUVINGS

Producent wyciskarek KUVINGS

Firma NUC Electronics z Korei Południowej działa już od 1978 roku. W tym momencie jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm na terenie Korei Południowej. Od lat to marka Kuvings stara się promować na całym świecie jako ta propozycja, która uznawana jest rzeczywiście za doskonałą, gdy chodzi o zdrowe żywienie.

Wyciskarka Kuvings

W Polsce, Kuvings to marka, która pojawiła się dopiero 4 lata temu. Grono klientów w naszym kraju systematycznie rośnie a o zadowoleniu świadczyć można również laur odnoszący się do odkrycia roku 2014 na rynku. Wyciskarki Kuvings w naszym kraju są objęte ochroną 10 letnią gwarancją, która będzie realizowana przez jedna z białostockich firm serwisowych.

Najpopularniejsze modele

Urządzeniem, które podbiło serce użytkowników to sprzęt z roku 2014, który jako pierwszy na naszym rynku dał możliwość korzystania z urządzenia, które daje możliwość wrzucania całych owoców. Model jest dopracowany, bezawaryjny i bezpieczny a jednocześnie bardzo wygodny w codziennym użytku. Dlatego właśnie dostał laur oznaczający Odkrycie roku 2014. Wszystkie urządzenia tej marki mają swoją zalety i na pewno można je polecać wszystkim użytkownikom.

Cena wyciskarki

Whole Juicer

To najwygodniejsze urządzenie, ale to model NS ma nieco lepszą cenę. Oba modele jednak są dużo lepsze niż to co może nam zaoferować konkurencja. Mocniejszy silnik indukcyjny, który pracuje z mocą 240 W do tego bardzo dobrze przygotowane elementy i 10 lat gwarancji. Oczywiście producent wprowadza wiele ciekawych dodatków, które mają między innymi ułatwić nam czyszczenie urządzenia. Kuvings Whole Juicer to jedyne na rynku urządzenie, które daje nam możliwość korzystania z całych owoców bez krojenia przy wyciskaniu soku.

Firma stara się jednak dbać o swój produkt i cały czas chroni go licznymi patentami. Od samego początku, gdy urządzenie pojawiło się na rynku zbierało wiele pozytywnych ocen. Świat właściwie oniemiał z zachwytu, gdy urządzenie się pojawiło i na całym świecie wyciskarka zaczęła zbierać wiele doskonałych opinii i nagród na całym świecie. Powszechnie uznano, że to sprzęt, który rzeczywiście został przez firmę Kuvings dopracowany pod każdym kątem i można go polecić dla wymagających użytkowników.