Wyciskarki Kuvings

Wyciskarki Kuvings

Marka Kuvings

Producent wyciskarek firma Kuvings z Korei Południowej to marka, która jest na rynku od roku 1978. Obecnie należy do największych i najlepiej rozwijających się firm na terenie Korei. Od lat marka promuje się na licznych targach i na całym świecie uzyskując uznanie ekspertów oraz niezmiernie liczne grono fanów. W Polsce marka istnieje od czterech lat. W naszym kraju również grono klientów i sympatyków cały czas rośnie. Widać to między innymi po tym, że w roku 2014 produkt dostał laur klienta jako odkrycie roku 2014. Wyciskarki objęte są w naszym kraju gwarancją, która obejmuje pełne 10 lat.

Sokoterapia

Soki są doskonałym źródłem witamin i minerałów i będą stanowić smaczne urozmaicenie naszej codziennej diety. Wyciskarki tej marki są wyjątkowe i wykonywane są z użyciem dobrych jakościowo materiałów. Zachowują wiele więcej składników odżywczych niż inne dostępne na rynku urządzenia. Tym elementem najważniejszym będzie między innymi ślimak wyciskarki, który bezpośrednio będzie odpowiadał za wyciskanie i rozgniatanie składników soku. Następnie soki są przeciskane przez sito i oddzielają sok z miąższem od pulpy, która nie ma wartości. Sok, który zostanie filtrowany przez sito będzie zgarniany przy pomocy obrotowych wycieraczek i kierowany do wylewki. Praca jest w wolnym tempie realizowana, ale będzie niezwykle efektywna.

Szklanka soku

Wyposażenie

Sprzęt ma między innymi wprowadzony specjalny silnik indukcyjny, który nie ma szczotek komutatorów i dzięki temu nie będzie się tak zużywał. Dlatego producent bez obaw może dawać nam na ten silnik nawet 10 lat gwarancji. Moc to aż 240 W a najczęściej jest to około 100 W mniej, dlatego sprzęt jest wydajniejszy niż to co ma dla nas konkurencja. Elementy urządzenia są wykonywane z użyciem super twardego plastiku, ULTEMU, który wykorzystuje się również do produkcji narzędzi chirurgicznych. Sprzęt dzięki temu będzie wyjątkowo trwały i będzie pracował dłuższy czas bez żadnych awarii.

Jednocześnie jest gładki i dzięki temu łatwy w czyszczeniu. Misa i pojemniki są wykonywane z Tritanu, to nowoczesny materiał, który coraz częściej w kuchniach się stosuje między innymi, gdy chodzi o butelki dla dzieci. Materiał ten jest wolny od bisfenoli i to ma również duże znaczenie, ponieważ nie będzie rakotwórczy.