Jak działa technologia Kuvings?

Jak działa technologia Kuvings?

Kuvings Whole

Nowoczesna wyciskarka będzie w stanie przygotować nam pełnowartościowe soki bez zastosowania ostrzy. To urządzenie, które wykorzystuje możliwość prowadzenia działań w sposób nowoczesny, tak że sok będzie przygotowany bez marnotrawienia miąższu. To sprawia, że Kuvings ma dla nas urządzenie, które ma przewagę nad innymi sprzętami jakimi jak sokowirówki czy blendery, gdzie owoce będą mielone, szatkowane a co za tym idzie oczywiście będzie to sok, w którym stracone zostaną liczne cenne składniki odżywcze, które są ważne dla naszego organizmu. Jeśli wybierzemy wyciskarkę sok będzie dużo lepszy i zdrowszy.

Zalety jednoślimakowego modułu

Sekret skuteczności urządzenia Kuvings polega na wyciskaniu soków z pomocą silnego i wolno obracającego się mechanizmu, który będzie przypominał śrubę albo ślimaka. Stąd właśnie nazwa określające wyciskarkę jednoślimakową. Śruba to element, który ma wiele zalet. Wykonywana jest z ULTEMU, który charakteryzuje się świetną jakością i będzie w stanie chronić enzymy znajdujące się w owocach oraz warzywach. Śruba w urządzeniu będzie się wolno obracać, co sprawia, że nie będą niszczone cenne składniki. Proces ekstrakcji soku następuje przy niskiej prędkości.

Nowoczesna kuchnia

Nie ma również obaw, że temperatura takiego soku będzie się podnosić a to bardzo ważne, ponieważ w przypadku sokowirówki ta temperatura będzie się podnosić a to sprawi, że niszczone będą liczne cenne wartości takiego właśnie soku. Wybierając urządzenie marki Kuvings otrzymujemy dużo bardziej wartościowy sok, w którym znajdować się będą wszystkie cenne składniki. W organizmie gromadzą się pasożyty, toksyny i metale ciężkie, które źle wpływają na pracę naszego organizmu.

Oczyszczony organizm

Odpowiednia dieta, która ukierunkowana będzie na oczyszczenie organizmu z pasożytów będzie skuteczniejsza od suplementów i leki. Właśnie taką wielką siłą dla naszego organizmu będą soki owocowe, przygotowywane samodzielnie, ponieważ będzie to bogactwo antyoksydantów, które są ważne, gdyż chronią nas przed wolnymi rodnikami i tym samym zwalniają proces starzenia się komórek ludzkiego ciała, hamują rozwój mutacji nowotworowych. Wydajność urządzenia Kuvings sprawia, że z każdego kilograma owoców czy warzyw uda się nam przygotować doskonały pod kątem smaku i wartości odżywczych sok.