WYGLĄD I ELEMENTY WYCISKARKI KUVINGS WHOLE SLOW JUICER

WYGLĄD I ELEMENTY WYCISKARKI KUVINGS WHOLE SLOW JUICER

Wyciskarka do soków

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 jest dość ciężka to sprzęt, który jest stosunkowo ciężki ale dzięki temu będzie pracował stabilnie i wygodnie.

KUVINGS Big Mouth B6000

To sprzęt, który dobrze się prezentuje, jest miły w dotyku, dobrze wykonany i łatwo się go rozkłada oraz składa. Szeroki otwór wsadowy sprawia, że będzie można tam wkładać całe owoce bez dzielenia. Zmieści się tam bez problemu całe jabłko czy pomarańcza. To bardzo praktyczne i wygodne dla użytkowników. Wielką zaletą urządzenia będzie także silnik, który pracuje z mocą 240W. to istotne, ponieważ taki mocny silnik będzie sobie dobrze radził z twardymi warzywami i miękkimi owocami. Jest to może zaskoczenie, ale sprzęt ma przede wszystkim właśnie opierać się na jakości silnika. Jego moc jest największa pośród wszystkich dostępnych obecnie na rynku wyciskarek pionowych.

W urządzeniu znajduje się ciężki i mocny wałek. Charakteryzuje się wyjątkową grubością, a dzięki temu, że przygotowany jest z Ultemu tak jak sito będzie się charakteryzować wyjątkową trwałością. Miska czy pojemniki na sok wykonywane są z Tritanu, dzięki czemu jest to produkt, który będzie całkowicie wolny od rakotwórczego bisfenolu. Sprzęt pracuje z prędkością 60 obrotów na minutę. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie cenne składniki będą tam zachowane. Jednocześnie wydajność jest tutaj zadowalająca. Sprzęt będzie bowiem dość szybko pozyskiwał dla nas sok, sam będzie pobierał owoce włożone do otworu wsadowego.

Wyciskany sok

Gwarancja jakości

O jakości tego urządzenia będzie świadczyć również to, że dostajemy aż 10 lat gwarancji na całe urządzenie. Sprzedawane jest w trzech wersjach kolorystycznych. Sprzęt jest tak przygotowany, że nie będzie problemów z jego rozkładaniem i składaniem, dzięki czemu również mycie urządzenia będzie proste. wyciskarka jest łatwa do czyszczenia również z zewnątrz ze względu na praktyczną, trudną do zarysowania obudowę.

Decydując się na to urządzenie można oczekiwać jego wyjątkowej wydajności oraz praktycznych elementów. Sprzęt posiada również możliwość cofania wałka w momencie, gdy w urządzeniu pojawia się zbyt dużo surowca. W takiej sytuacji może dojść do zapchania urządzenia i trzeba na to uważać.