Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu

Sokoterapia

Czy mamy już swój klucz do doskonałego zdrowia?

Tym kluczem będzie między innymi sokowirówka. Picie świeżych soków owocowych może rzeczywiście być dostarczeniem do organizmu pełnowartościowych składników witaminowych. Odżywione odpowiednio komórki będą dla nas gwarancją zdrowia. Sokoterapia to jedna z metod na oczyszczenie organizmu z pasożytów, toksyn czy metali ciężkich. Regularne picie będzie wpływać na walkę naszego organizmu z różnorakimi schorzeniami. Z takiej metody korzystać może każdy niezależnie od wieku. Warto dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej, by wspierać za pomocą soków swój organizm.

Dobry sok

Marka Kuvings oferuje nam doskonałą wyciskarkę do soków. Jest to wyciskarka, która charakteryzuje się wyjątkową jakością soku. Warto właśnie mocno podkreślić, że będzie to wyciskarka a nie urządzenie określone jako sokowirówka. Może dla niektórych to to samo, ale tak naprawdę znacząca różnica w tych sprzętach i trzeba będzie zwracać uwagę na to. Kuvings ma dla nas urządzenie, które przygotowuje sok na zasadzie miażdżenia poszczególnych składników. Nie będzie jego zbędnego napowietrzania. Dzięki temu dostaniemy rzeczywiście pełnowartościowy sok, który ma wszystkie najcenniejsze wartości, enzymy, minerały oraz witaminy.

Napój taki będzie bogaty we wszystko co najcenniejsze w miąższu i owocach lub warzywach. Odwirowanie w tradycyjnej wirówce powoduje zniszczenie wielu cennych dla nas wartości i nie będzie to korzystne rozwiązanie. Natomiast sok z wyciskarki będzie również szansą na skuteczne oczyszczenie organizmu z pasożytów i toksyn co stanie się szansą na zdrową dietę.

Wyciskarka, sokowirówka, karton - czym różnią się soki?

W sokach z kartonów znajdziemy bardzo często dodatkowo również konserwanty, sztuczne barwniki, cukier czy słodzik. Napoje takie są rozwodnione, mają gorszy kolor i smak niż te świeżo wyciskane.

Wysokiej jakości sok

Czy więc lepsza będzie wirówka?

Świeżość i smak to na pewno na plus dla tego urządzenia, ale bardzo szybko wykonywane obroty sprawią, że cenne składniki warzyw i owoców będą tam zniszczone. W procesie przygotowywania sok będzie się nagrzewał i napowietrzał a to niestety nie będzie sprzyjać jego wartości i w przypadku wirówek musimy ten element brać pod uwagę. Dlatego więc sok z sokowirówki na pewno będzie lepszy niż ten sklepowy z kartonu, ale trzeba pamiętać, że ze względu na jego napowietrzenie będzie trzeba go spożywać praktycznie od razu po przygotowywaniu. To ważne, ponieważ wtedy będzie można oczekiwać, że dostarczy on do organizmu to co rzeczywiście cenne dla naszego zdrowia.

Wolnoobrotowa wyciskarka

Wyciskarka gwarantuje taką metodę pozyskiwania soku, która sprawi, że będzie go również wiele więcej niż w wirówce.