KUVINGS

Whole Slow Juicer Big Mouth B6000

To wyciskarka cicha i stabilna, która dobrze sobie radzi nawet z bardzo twardymi surowcami i to w całości. Najważniejszymi rozwiązaniami jakie zasługują na uwagę będzie budowa tego urządzenia. Mamy tam między innymi wsad, który ma szeroki otwór na 7,5 cm. Dzięki temu będzie można sprawnie wyciskać sok z całych owoców bez ich wcześniejszego krojenia. Taki system pomoże nam unikać utleniania soku a tym samym jego pasteryzacji, która pozbawiać będzie napój wielu wartości odżywczych. Otwór pomoże nam wprowadzić całe jabłko czy też pomidora bez wcześniejszego krojenia, co rzeczywiście będzie świetnym rozwiązaniem.

Nie będzie trzeba tracić czasu na krojenie, jednocześnie urządzenie ma moc o wartości 240 W i dzięki temu również będzie mogło sobie dobrze poradzić. Dzięki temu uzyskamy nawet sok z bardzo twardych składników takich jak burak czy seler. Wyciskarka pracuje również cicho, dlatego będzie można ją komfortowo wykorzystywać we wszystkich warunkach. Decyduje o tym między innymi wałek ślimakowy, który wolno się obraca. Sprzęt waży 7 kg, dlatego będzie gwarantować również odpowiednią stabilność. Dzięki pionowemu podajnikowi surowce same przesuwają się w stronę wała co będzie ułatwiać wyciskanie soku i uzyskiwanie go w większej ilości.

Wyposażenie kuchni

Wał i sito firma przygotowuje z ultemu i obecnie jest to chyba najlepsze rozwiązanie, ponieważ jest to taki surowiec, który będzie bardzo wytrzymały a jednocześnie nie wchodzi również w reakcje z innymi składnikami żywieniowymi i dlatego będzie to czysty, naturalny sok, w którym nie będzie nic nieodpowiedniego dla naszego zdrowia.

Dobra wyciskarka

KUVINGS to taki sprzęt, który będzie łatwy do składowania oraz użytkowania. Pomiędzy wyciskaniem różnych składników będzie można wygodnie przemyć pojemnik bez rozbierania całego urządzenia. Nieco trudniej będzie jednak szło czyszczenie poszczególnych elementów. Sprzęt ten daje nam naprawdę wiele możliwości i jeśli się go wykorzysta będzie można również realizować inne składniki żywieniowe. W sprzęcie mamy dodatkowo mincer, który umożliwia nam przygotowanie sorbetów. Dostajemy również popychacz dodatkowo także szczotkę, która ułatwi nam czyszczenie sprzętu po użyciu.